Курси НБУ $ 39.00 € 42.16
Поразка, яка гідна оплесків

МФК «Кардинал-Рівне» програв перший чвертьфінальний матч Кубка України в Харкові «Локомотиву» – проте більш ніж достойно

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

Кубок України з футзалу. 1/4 фіналу. Перша гра. «Локомотив» (Харків) – МФК «Кардинал-Рівне» – 5:4 (0:1 – Максим Мануйленко, 2 хв.; 1:1 – Олександр Сорокін, 3 хв.; 1:2 – Артем Фаренюк, 4 хв.; 2:2 – Максим Литвинов, 8 хв.; 3:2 – Ярослав Лебедь, 10 хв.; 4:2 – Богдан Свірідов, 17 хв.; 5:2 – Ярослав Лебедь, 29 хв.; 5:3 – Богдан Новак, 31 хв.; 5:4 – Володимир Кручок, 35 хв.)

Справжнім футзальним трилером став перший чвертьфінальний матч Кубка України між чинним володарем трофею харківським «Локомотивом» та МФК «Кардинал-Рівне».

Проте подумати так – означало не знати бійцівський характер рівнян.

Рівняни вже на 2-й хвилині вийшли вперед – відзначився Максим Мануйленко. На 3-й – харків’яни зрівняли рахунок. Проте на 4-й гості – а саме Артем Фаренюк – знову забили!

Проте згодом «кардинали» пропустили ще тричі. За рахунку 5:2 на хвильку здалося, що гості «попливли», а інтрига у чвертьфінальному протистоянні згасне ще у першій зустрічі…

Проте подумати так – означало не знати бійцівський характер рівнян (який, щоправда, у Суперлізі їх іноді таки підводить)! У другій половині другого тайму «кардинали» зуміли (і це на виїзді!) «витягти» сумненькі 5:2 на доволі перспективні 5:4! Радість перемоги харків’янам неабияк зіпсували забитими голами Богдан Новак і Володимир Кручок.

У завершальні п’ять хвилин футзалісти з Рівного цілком могли навіть досягти більшого! Проте остаточно дотиснути «Локомотив» підопічні Сергія Піддубного таки не зуміли. Однак й така виїзна – мінімальна і «результативна» – поразка залишає «зелено-жовтим» доволі пристойні шанси на продовження боротьби за трофей. Гра-відповідь відбудеться у Рівному 11 березня.

Дивимось відеоогляд цієї гри завдяки офіційному сайту МФК «Кардинал-Рівне»  – https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=h4qP4mrpgmE :

У попередньому 16-му турі кардинали на виїзді поступилися «Соколу» з Хмельницького – 1:2.

Проте найближчий матч 17-го туру Екстра-ліги на МФК «Кардинал-Рівне» чекає вже 4 березня. Рівняни прийматимуть вдома «Титан-Зорю» з Покровського (початок матчу о 13.00).

Нагадаємо, що в попередньому 16-му турі кардинали на виїзді поступилися «Соколу» з Хмельницького – 1:2.

Після 16 турів МФК «Кардинал-Рівне» має в своєму активі 11 очок (3 перемоги/2 нічиї/11 поразок) і посідає 7 сходинку в турнірній таблиці. Щоправда, найближчого переслідувача – «ЛТК/ІнБев/НПУ» – рівняни тепер випереджають лише за різницею забитих і пропущених (39–50 проти 34–60). У попередньому турі «ЛТК/ІнБев/НПУ» зумів на виїзді «зачепитися» за очки саме в матчі з «Титаном-Зорею» – поєдинок завершився не типовою для футзалу безгольовою нічиєю – 0:0.

P.S. У суботу підопічні Сергія Піддубного здобули надважливу перемогу над «Титаном-Зорею» із Покровського  – 3:2, причому вирішальний гол забив саме 40-річний граючий тренер із Волині – https://www.youtube.com/watch?time_continue=4156&v=MbdNCYijkFU :