П’яненькі бойовички «накрили» мінометним вогнем свої ж позиції - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

П’яненькі бойовички «накрили» мінометним вогнем свої ж позиції

Дисципліна в рядах терористів на нулі: пиячать, вживають наркотики, крадуть боєприпаси…

Деталі обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 5 березня викладено на сторінці у Facebook Головного управління розвідки Міністерства оборони України:Командуванням з’єднання вживаються заходи щодо приховування факту «дружнього вогню» та звинувачення сил АТО.«Військовослужбовці з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК 
ЗС РФ продовжують скоєння правопорушень і безчинств проти місцевого населення.
Продовжується вживання військовослужбовцями алкогольних напоїв та наркотичних речовин на бойових позиціях, що призводить до зростання втрат особового складу. В нічний час 3 березня ц.р., під час обстрілу позицій сил АТО, мінометними розрахунками 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК було обстріляно передові позиції бригади. Командуванням з’єднання вживаються заходи щодо приховування факту «дружнього вогню» та звинувачення сил АТО.
Військовослужбовцями з’єднань і частин 1 АК ЗС РФ продовжуються випадки скоєння злочинів з метою власного збагачення. 4 березня ц.р. під час розвантаження боєприпасів військовослужбовцями 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ було викрадено ящик з гранатами, триває розслідування.