Український фотограф знайомить співвітчизників з Непалом (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Український фотограф знайомить співвітчизників з Непалом (фото)

«Непал – це місце, де час тече інакше, духовне домінує над матеріальним, а ченці і хлібороби співіснують поруч»,–розповідає про Непал фотограф і мандрівник Павло Панасенко в своєму проекті

У Непалі кілька літочислень, і згідно з найпоширенішим там зараз 2073 рік. Потрапляючи в це «майбутнє», мимоволі розумієш, що все, що тебе оточує, твоя їжа і одяг не мають ніякого значення. Навіть час тут тече інакше, передає розповідь Павла Панасенка СВІТUA.
Те, що створено з хорошими думками і з душею - залишається на вічність.Непальці дбайливо оберігають свою культуру, а релігія переростає в культ. На цьому потужному фундаменті віри мирно співіснують монахи і хлібороби.


Непал - держава скромна, але не проста. Це край, який надихає особистість на самореалізацію. Таке занурення в місцевість з віковічною історією - це подорож всередину себе. Спостерігаючи за людьми і приносячи свіжі фарби в своє життя, я намагався робити чесні знімки, розуміючи, що прийшов час вбирати нове і ставати більш відкритим.Подорожуючи, ти вчишся жити. Те, що створено з хорошими думками і з душею - залишається на вічність.