Французька компанія припинила роботу в ОРДО - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Французька компанія припинила роботу в ОРДО

Представники одного зі світових лідерів на ринку промислових газів Air Liquide наголосили, що їхніми пріоритетами залишаються безпека співробітників і дотримання чинних українських і міжнародних законів

Французька компанія Air Liquide заявила про припинення роботи на тимчасово непідконтрольних Україні територіях Донецької області. Про це йдеться в заяві компанії, передає LB.ua.Самопроголошені «ДНР» і «ЛНР» оголосили про початок процесу «націоналізації підприємств-нерезидентів».У Донецькій області у компанії розташовано дочірнє ПАТ «Ер Лікід Єнакієве».


Припинення роботи обумовлено рішенням самопроголошеної «ДНР» про введення тимчасових адміністрацій на українські підприємства.


«Після недавніх рішень самопроголошеної «ДНР» про встановлення її адміністративного контролю над деякими українськими компаніями (включаючи «Ер Лікід Єнакієве»), що працюють на Донбасі, Air Liquide далі вже не в змозі продовжувати свою діяльність, що зберігалася в цьому регіоні», - йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, що 1 березня самопроголошені «ДНР» і «ЛНР» оголосили про початок процесу «націоналізації підприємств-нерезидентів».