У Луцьку п’яна водійка побила поліцейську - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

У Луцьку п’яна водійка побила поліцейську

У неділю, близько 16 години, екіпаж помітив, як за кермо автомобіля по вулиці Сверстюка сідає жінка з підозрою на стан алкогольного сп’яніння

Патрульні зупинили транспортний засіб. Водійка відмовлялась представлятись і надавати документи, не реагувала на законні вимоги патрульних та всіляко перешкоджала їхній роботі, повідомляє партульна поліція Луцька у "Фейсбуці".Невдовзі до місця події під’їхали сторонні особи, які втрутились у процес затримання, почали конфліктувати з полісменами, погрожували їм, спричиняли штовханину, шарпали за формений одяг.Громадянка не могла зрозуміти, що патрульні виконують свою роботу і, якщо є така підозра, повинні перевірити її на вміст алкоголю в крові.
Невдовзі до місця події під’їхали сторонні особи, які втрутились у процес затримання, почали конфліктувати з полісменами, погрожували їм, спричиняли штовханину, шарпали за формений одяг.
Водійка тим часом почала втікати, її затримали та врешті посадили до службового автомобіля.


Під час події патрульній було завдано легких ушкоджень, вона зараз перебуває на лікарняному, життю й здоров’ю нічого не загрожує. По цьому факту написана відповідна заява, ведеться слідство.
На громадянку, яка поводилась незрозуміло та агресивно щодо інспекторів, склали протокол за злісну непокору правоохоронцям та винесли постанову за керування без належних документів.


Шановні громадяни! Перевірка осіб на стан алкогольного сп’яніння є нормальною та законною процедурою. Нетверезі водії спричиняють велику кількість ДТП, тому патрульні зобов’язані реагувати на такі випадки.
Закликаємо ставитись з розумінням до нашої роботи!