Пригріло сонечко - на Рівненщині заворушилися старателі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18
Пригріло сонечко - на Рівненщині заворушилися старателі

Волинь-нова

Пригріло сонечко - на Рівненщині заворушилися старателі

Незаконним промислом невідомі особи займалися учора, шостого березня, у Володимирецькому та Сарненському районах. Обладнання працівники поліції вилучили та проводять досудове розслідування


Слідчо-оперативна група на місці події виявила дві мотопомпи кустарного виробництва та дев’ять пожежних рукавів.Повідомлення до поліції надійшло вранці від 29-річного жителя села Більська Воля, що невідомі на території Більськовільського лісництва викопали яму для видобутку бурштину-сирцю. Слідчо-оперативна група на місці події виявила дві мотопомпи кустарного виробництва та дев’ять пожежних рукавів. Усе вилучено та доставлено для зберігання на територію Володимирецького відділення поліції. За фактом порушення правил охорони або використання надр правоохоронці розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 240 Кримінального кодексу України.


Крім того, в урочищі «Мохи» Сарненського району працівники оперативного штабу виявили мотопомпу заводського виробництва. Її правоохоронці доставили на територію Сарненського відділу поліції та проводять перевірку, інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.