Учасники блокади Донбасу не виконуватимуть розпорядження Аброськіна про заборону ввезення зброї - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Учасники блокади Донбасу не виконуватимуть розпорядження Аброськіна про заборону ввезення зброї

Учасники блокади торгівлі з окупованим Донбасом не виконуватимуть розпорядження голови поліції Донецької області В'ячеслава Аброськіна про заборону ввезення в регіон будь-якої зброї, навіть зареєстрованої


Раніше начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін заборонив ввозити на територію регіону вогнепальну зброю.Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявляє Штаб блокади торгівлі з окупантами.


"Обмеження прав громадян, якi введені за бажанням начальника Нацполіції в Донецькій області - є незаконними, отже виконуватися Штабом не будуть. У разі якщо державний службовець Аброськін вирішив жити не за Законом, а за "поняттями" , Штаб рекомендує йому змінити місце роботи і приєднатися до його колишніх колег у т. зв. ДНР або в окупованому Севастополі. У вільній Україні такого не буде", - наголосили активісти.


Нагадаємо, раніше начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін заборонив ввозити на територію регіону вогнепальну зброю.