Несвяткова знахідка на Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Несвяткова знахідка на Волині

До Шацького відділення поліції звернулася 47-річна місцева жителька й заявила про намір добровільно здати боєприпаси

Жінка повідомила, що небезпечну знахідку вона виявила вранці цього ж дня, повідомляє ГУ НП у Волинській області.


Співробітники вибухотехнічного відділу волинської поліції попередньо з’ясували, що громадянка передала правоохоронцям 30-мм осколкову гранату «ВОГ-17».Такі боєприпаси відстрілюються автоматичним гранатометом зі станком «АГС-17» «Полум’я», який призначений для враження живої сили і вогневих засобів супротивника.«Такі боєприпаси відстрілюються автоматичним гранатометом зі станком «АГС-17» «Полум’я», який призначений для враження живої сили і вогневих засобів супротивника. Небезпечну знахідку транспортували для знищення в полігонних умовах», - повідомив Ігор Заболотний, начальник вибухотехнічного відділу ГУНП у Волинській області.
Відомості за даним фактом поліція внесла до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про скоєнні кримінальні правопорушення та інші події.


Згідно з чинним законодавством у випадку добровільної здачі громадянка не нестиме кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї та боєприпасів.


Поліція наголошує, що незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законом, передбачено кримінальну відповідальність. Зокрема, санкція статті 263 Кримінального кодексу України, передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. У випадку добровільної здачі зброї в органи та підрозділи поліції громадяни звільняються від кримінальної відповідальності.