Голову «Укравтодору» назвали ледарем - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Голову «Укравтодору» назвали ледарем

Українські ЗМІ з'ясували, що Славомір Новак досить часто відсутній на своєму робочому місці

Славомір Новак, який прийняв українське громадянство та зайняв посаду голови державного дорожнього агентства «Укравтодор», має чималі клопоти. Українські ЗМІ не залишають від нього мокрого місця. Виявляється, що найбільшою проблемою Новака є лінь. Про це повідомляє Польське радіо.У зв’язку з інтенсивними опадами снігу, на українських автошляхах дуже ускладнився транспортний рух. А де тоді був Новак? Напевно не на роботі.Українські мас-медіа вже відверто вимагають відставки Славоміра Новака. Вони вважають, що за свою відсутність на роботі його мають звільнити.


Журналістам вдалося з’ясувати, що Славомір Новак на своєму робочому місці буває порівняно рідко. Як інформує польське видання «Super Express», спочатку Новак мав вихідними усі понеділки, а з грудня продовжив свій вікенд, додавши до нього вихідні п’ятниці.


Чаша терпіння переповнилася в січні, коли на українських дорогах панувала серйозна криза. У зв’язку з інтенсивними опадами снігу, на українських автошляхах дуже ускладнився транспортний рух. А де тоді був Новак? Напевно не на роботі. Українські ЗМІ довідалися, що голова «Укравтодору» у січні був відсутній на робочому місці в цілому 11 днів.


Велике обурення викликала також інформація про премії для «заохочення активності», які Новак мав отримати від українського міністра інфраструктури Володимира Омеляна.


Сам Новак відмовився коментувати цю справу. У розмові з виданням «Super Express» він заявив, що «не спілкується зі ЗМІ».


Нагадаємо, минулоріч Київ призначив екс-міністра транспорту в уряді колишнього прем'єра Дональда Туска Славоміра Новака новим головою «Укравтодору». Цей політик дуже скомпрометувався у Польщі і був змушений піти з посади. Не очистившись від звинувачень у корупції, Славомір Новак очолив одне з найбільших і найважливіших державних підприємств України.