Горохівчанин знайшов в автобусі… набої - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18

Горохівчанин знайшов в автобусі… набої

Вилучені боєприпаси поліцейські відправили у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр на дослідження

Леся ВЛАШИНЕЦЬ


Під час перевірки умов зберігання мисливської зброї у будинку жителя села Жабче Горохівського району старший  дільничний  офіцер поліції старший лейтенант поліції Назар Колядко іоперуповноважений сектора кримінального розшуку райвідділу поліції старший лейтенант поліції Вадим Барчук виявили 31 патрон калібру 5,45 мм.Казав, що вони були у кульку, а кульок – під сидінням. Мовляв, як було не взяти нічиє?На запитання про те, де взяв їх і навіщо зберігає в домашньому сейфі, 52-річний чоловік пояснив, що набої знайшов навесні 2015 року в автобусі, який їхав із Луцька до Жабча. Казав, що вони були у кульку, а кульок – під сидінням. Мовляв, як було не взяти нічиє?


Вилучені боєприпаси поліцейські відправили у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр на дослідження. Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст 263 КК України, яка грозить серйозним покаранням – позбавленням волі від трьох до семи років.


Не повторювати помилок цього мисливця закликають полісмени.