СБУ заявляє про «затримання 43-ох озброєних осіб» у зоні АТО - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48

СБУ заявляє про «затримання 43-ох озброєних осіб» у зоні АТО

Можна припустити, що йдеться про учасників блокади тимчасово окупованих територій

Служба безпеки України поширила у Facebook наступну інформацію:На пропозицію здати вказану зброю отримали відмову про що було повідомлено поліцію.«Упродовж останніх кількох днів значно зросла загроза проведення терористичних актів на території об’єктів інфраструктури Донецької та Луганської областей. В тому числі, фіксуються спроби проникнення на територію, підконтрольну Україні, ДРГ противника.
У зв'язку з викладеним керівництвом АТЦ при СБ України було прийнято рішення про проведення контрдиверсійних заходів 
Під час проведення заходів у населених пунктах Торецьк, Щербинівка та Курдюмівка (район проведення АТО) співробітники СБ України виявили групу осіб зі зброєю та іншими засобами ураження. На пропозицію здати вказану зброю отримали відмову, про що було повідомлено поліцію.
В подальшому, правоохоронцями було затримано 43 особи, у яких вилучили 8 одиниць вогнепальної зброї, 2 предмети схожих на гранати, значну кількість пляшок із запалювальною сумішшю.
Все вилучене направлено на експертизу».


Водночас, Штаб блокади торгівлі з окупантами поширив у Facebook таку інформацію:Просто зараз у Волинській облдержадміністрації зібрались активісти, які виступають проти силового розгону блокади.«Просто зараз у Волинській облдержадміністрації зібрались активісти, які виступають проти силового розгону блокади. 
Вони висловлюють підтримку хлопцям, які блокують торгівлю з окупантами та яких сьогодні незаконно затримали.


Дякуємо за позицію та підтримку!».