Сьогодні Україна відзначає День українського добровольця - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15

Сьогодні Україна відзначає День українського добровольця

Свято встановлене, щоб посилити суспільну увагу до учасників добровольчих формувань

Сьогодні, 14 березня, Україна відзначає День українського добровольця, повідомляє "Високий замок".Сьогодні більшість добровольців вже в одностроях українського війська продовжують боронити рідний край від загарбників.Верховна Рада України 17 січня 2017 року ухвалила постанову № 4261 про встановлення в Україні цього свята. За цей документ на пленарному засіданні українського парламенту проголосував 231 народний депутат.


Свято встановлене з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
Українських добровольців привітали у штабі антитерористичної операції.


«З перших днів збройного опору загарбникам, пліч-о-пліч з силовими структурами держави стояли добровольчі батальйони і ворога було зупинено. Сьогодні більшість добровольців вже в одностроях українського війська продовжують боронити рідний край від загарбників», — йдеться у привітанні.