На Волині діти ліпили, клеїли, шили і навіть пекли рятувальників (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
На Волині діти ліпили, клеїли, шили і навіть пекли рятувальників (фото)

Волинь-нова

На Волині діти ліпили, клеїли, шили і навіть пекли рятувальників (фото)

Конкурс серед дітвори Локачинського району мав назву «Рятувальники очима дітей»


Діти підготували малюнки, м’які іграшки, вироби з тканини, дерева, тіста та полімерної глини, а також аплікації та цифрові графічні роботи з питань безпеки життєдіяльності та про діяльність Служби 101.Сьогодні, 14 березня, у Локачинському районному Будинку школяра рятувальники ДСНС разом з педагогами підбили підсумки районного етапу конкурсу «Рятувальники очима дітей», повідомляє Управління ДСНС України у Волинській області.


На участь у конкурсі були представлені дитячі роботи вихованців гуртків районного Будинку школяра. Зокрема діти підготували малюнки, м’які іграшки, вироби з тканини, дерева, тіста та полімерної глини, а також аплікації та цифрові графічні роботи з питань безпеки життєдіяльності та про діяльність Служби 101.
За підсумками конкурсу, кращими визнано роботи Івана Мороза, Іванни Лавренюк, Богдани Галухи, Богдани Гучук, Назарія Фордюка, Анни Шиц та Ілони Щукіної. Саме їхні роботи будуть представлені на участь в обласному етапі конкурсу «Рятувальники очима дітей».