Квест Старим містом пройшли вихованці недільної школи у Луцьку (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Квест Старим містом пройшли вихованці недільної школи у Луцьку (фото)

Волинь-нова

Квест Старим містом пройшли вихованці недільної школи у Луцьку (фото)

Дітлахи стартували від Волинської духовної семінарії, де їм вручили зашифровану карту маршруту і перший конверт, у якому заховали ключ-шифр

Викладачі недільної школи при Свято-Покровському кафедральному храмі підготували для учнів двох старших груп інтерактивно-розважальне заняття – квест по заповіднику «Старе місто». 12 березня вихованці груп «ВКонтакті з Богом» та «Благовіст» пройшли маршрутом по історичному Луцьку, виконуючи при цьому тематичні завдання, повідомляє Волинська єпархія УПЦ.Учні побували біля Лесиної вітальні, дійшли до замку Любарта, Лютеранської кірхи, Свято-Покровського храму, костелу святих Петра і Павла, в аптеці-музеї.Дітлахи стартували від Волинської духовної семінарії, де їм вручили зашифровану карту маршруту і перший конверт, у якому заховали ключ-шифр.


Далі учні побували біля Лесиної вітальні, дійшли до замку Любарта, Лютеранської кірхи, Свято-Покровського храму, костелу святих Петра і Павла, в аптеці-музеї. На кожному етапі команди мусили виконувати творче або інтелектуальне завдання. Учасники декламували вірш Лесі Українки, робили фото з перехожими, малювали купюру у 200 гривень і фотографували її на фоні замку, зображеного на цьому номіналі, вирішували кросворд по Таїнствах Православної Церкви, проходили тест з церковної історії, викладали символ християнства з підручних матеріалів.


Виконавши завдання, діти зустрілись з православною молоддю з Польщі, яка перебувала цими днями на Волині, та пригостились гарячим чаєм.