У Києві переселенець організував канал фінансування терористів «ДНР» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53

У Києві переселенець організував канал фінансування терористів «ДНР»

Кінцевими отримувачами коштів були двоє представників бандформування «МГБ» на прізвиська «Піонер» та «Німець», у минулому працівники правоохоронних органів України

У Києві працівники Служби безпеки затримали переселенця з тимчасово окупованих територій Донеччини, який організував канал фінансування терористичної організації «ДНР». Про це повідомили у прес-службі СБУ у четвер, 16 березня, інформує Тиждень.У відомстві зазначили, що кінцевими отримувачами коштів були двоє представників бандформування «МГБ» на прізвиська «Піонер» та «Німець».У відомстві зазначили, що кінцевими отримувачами коштів були двоє представників бандформування «МГБ» на прізвиська «Піонер» та «Німець», у минулому працівники правоохоронних органів України, які перейшли на бік бойовиків.


"Гроші використовувались на шкоду державним інтересам України для планування та проведення диверсійних акцій. Під час обшуку правоохоронці вилучили у зловмисника документи, що підтверджують протиправні дії, комп’ютерну техніку та засоби зв’язку", - йдеться у повідомленні прес-служби.


Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України. Затриманому оголошено про підозру та застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Невідкладні слідчі дії тривають.


Нагадаємо, у Києві працівники Служби безпеки України затримали одного з топ-менеджерів мережі супермаркетів, через яку фінансувалася терористична організація "ДНР".


Раніше у Запоріжжі правоохоронці викрили багатомільйонний канал фінансування тероризму через незаконні виплати псевдопереселенцям.