У Луцьку керівник підрозділу облспоживспілки попався на хабарі у 675 тисяч гривень (ФОТО) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
У Луцьку керівник підрозділу облспоживспілки попався на хабарі у 675 тисяч гривень (ФОТО)

Волинь-нова

У Луцьку керівник підрозділу облспоживспілки попався на хабарі у 675 тисяч гривень (ФОТО)

17 березня оперативники Департаменту захисту економіки Національної поліції, слідчі та процесуальні керівники Генеральної прокуратури України затримали начальника одного з управлінь Волинської обласної спілки споживчих товариств в службовому кабінеті

46-річний керівник структурного підрозділу облспоживспілки вимагав від приватного підприємця неправомірну вигоду за вирішення питання на його користь. Зокрема, надання відповідної документації, яка допоможе бізнесмену виграти суд проти обласної спілки споживчих товариств. За ці документи посадовець попросив "незначну" суму – 30 тисяч доларів США.
46-річний керівник структурного підрозділу облспоживспілки вимагав від приватного підприємця неправомірну вигоду за вирішення питання на його користь.У межах кримінального провадження, співробітники Департаменту захисту економіки та Управління захисту економіки у Волинській області Нацполіції, спільно зі слідчими та процесуальними керівниками ГПУ, задокументували кожен корупційний крок начальника одного з управлінь Волинської обласної спілки споживчих товариств.


Учора, 17 березня, правоохоронці затримали посадовця під час одержання неправомірної вигоди. В його службовому кабінеті вилучили 675 тисяч гривень (в еквіваленті 25 тисяч доларів США) .


Затриманому інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.


На даний час тривають процесуальні дії, інформує ГУНП у Волинській області.