Лучанка-довгожителька у 103 роки любить випити кави (ФОТО) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Лучанка-довгожителька у 103 роки любить випити кави (ФОТО)

Волинь-нова

Лучанка-довгожителька у 103 роки любить випити кави (ФОТО)

Учора лучанка Ганна Сухарчук відзначила 103-тю річницю від дня народження

Про це йдеться на сайті міськради. З поважною датою довгожительку привітав заступник міського голови Сергій Григоренко. Він побажав їй невичерпної енергії, оптимізму, щоб доля дарувала ще багато світлих літ у мирі і добробуті та вручив квіти. Ганна Василівна щиро подякувала за вітання та побажала Сергію Анатолійовичу також дожити до ста літ.Ганна Василівни велика дуже доброзичлива людина, досі любить щоранку випити чашку кави з молоком, а з нагоди свята навіть випила трішки шампанського.Родичі довгожительки розповіли, що Ганна Василівни велика дуже доброзичлива людина, досі любить щоранку випити чашку кави з молоком, а з нагоди свята навіть випила трішки шампанського.


З метою належного вшанування найстаріших мешканців міста, відповідно до Програми соціального захисту населення міста на 2016-2020 роки, з коштів міського бюджету іменинниці виділено грошову допомогу у розмірі 1000 гривень.


Довідково. Народилася Ганна Василівна у багатодітній сім'ї в селі Коршів Луцького району. З шістнадцяти років працювала у пана, а пізніше у військовій частині. Вийшла заміж за вдівця, виховала прийомну дочку, з якою тепер проживає.