У Марини Порошенко не знайшли родзинки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
У Марини Порошенко не знайшли родзинки

Волинь-нова

У Марини Порошенко не знайшли родзинки

країнські дизайнери оцінили стиль Першої леді України

Дружину Президента України Марину Порошенко не можна назвати дуже публічною людиною. На людях вона з'являється рідко, і найчастіше разом зі своїм чоловіком.


Днями вона брала участь у прес-конференції, яка була присвячена оснащенню комп'ютерами інклюзивних шкіл. У цей день вона з'явилася у консервативному вбранні, дуже схожим на стиль вчительки. Знай.ua разом з українськими дизайнерами вирішили зробити "модний вирок" для Першої леді, розібравши її образ.


Строго, але жіночно


"В цілому образ підходить до заходу, тому що вона дійсно схожа на вчительку, - висловила свою думку дизайнер та іміджмейкер Наталія Фарносова. - Але якби вона одягла під піджак сорочку або блузку якогось яскравого кольору, наприклад, фуксія - то образ був би набагато цікавіше".


Згодна з нею і її колега з Харкова Наталія Никонова.


"Трохи жіночності і м'якості надає шийна хустка василькового кольору, - розповіла вона. - Щоб ми не забували, що перед нами ранима жінка".


Робота психологів


При цьому Наталія зазначила, що весь образ продуманий до дрібниці.


"Її діловий стиль підкреслює серйозність, - поділилася дизайнер своєю думкою. - Все стримано і інтелігентно. Видно, що над образом працювали психологи".


За її словами, найімовірніше, на дружині Президента одяг, пошитий на замовлення.


"Тканина дорога, вовна хорошої якості, в крої строгі лінії", - зазначила фахівець.


Мінус


Обидва дизайнера зійшлися на думці, що зачісці Першої леді варто приділяти більше уваги.


"Мені не подобається, що вона робить з зачіскою, - каже Фарносова. - Якби вона більше приділяла уваги волоссю - їй було б це на руку".


Никонова також зазначила, що зачіску Порошенко варто було б змінити.


"Під цей образ підійде каре, з акуратним укладанням, - вважає вона. - Такий собі образ соратниці і бойового товариша у спідниці".


Прим цьому Наталія Фарносова вважає, що все ж цей образ, в якому недавно з'явилася Марина Порошенко, дуже бляклий.


"Вона не виглядає як Перша леді. Немає в ній родзинки, - винесла вона свій вердикт. - Може це, тому що в ній немає родзинки, як у людині. Але стилісти все одно повинні були попрацювати над цим".