«Волинь» поступається «Зорі» й продовжує звикати до останнього місця (Відео)

Хоча лучани трималися до 90-ої хвилини

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

Українська Прем’єр-ліга. 22 тур. «Волинь» (Луцьк) — «Зоря» (Луганськ) — 0:1 (0:1 – Рафаель Форстер, 90+1 хв. (з пенальті))

19 березня 2017 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Головний суддя Анатолій Жабченко.

Волинь: Артем Кичак, Сергій Логінов, Дмитро Задерецький, Міха Горопевшек, Роман Никитюк, Редван Мемешев (Андрій Никитюк, 89 хв.), Владислав Шаповал, Олександр Чепелюк (Артем Дудік, 68 хв.), Юрій Тетеренко, Сергій Петров, Анатолій Діденко. Головний тренер Віталій Кварцяний.
Попередження: Романюк, 23 хв.; Діденко, 24; Шаповал, 41; Роман Никитюк, 90.

На останній хвилині Роман Никитюк заробив пенальті у власні ворота. Героїчно йшов у підкат – а руку прибрати не встиг…

На завершальний матч першого етапу української Прем’є –ліги «хрестоносці», вочевидь, виходили з не надто радісними думками. Адже після вчорашньої безгольової нічиєї, яку «розкатали» дніпровський «Дніпро» та львівські «Карпати», «Волинь» опустилася на останню сходинку в турнірній таблиці.

Натомість на тренерську лаву лучан, відбувши триматчеву дискваліфікацію, повернувся Віталій Кварцяний.

Перший тайм «Волинь» відіграла з луганчанами чи не «на рівних». У другому трималися до останньої хвилини. Ну а на цій останній хвилині Роман Никитюк заробив пенальті у власні ворота. Героїчно йшов у підкат – а руку прибрати не встиг…