У матчі з Хорватією Шевченко хоче не просто результату – а красиво здобутого результату - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
У матчі з Хорватією Шевченко хоче не просто результату – а красиво здобутого результату

Волинь-нова

У матчі з Хорватією Шевченко хоче не просто результату – а красиво здобутого результату

Планує завтра «зв’язати» хорватів у центрі поля

На стадіоні Максимір у Загребі відбулася прес-конференція головного тренера збірної України Андрія Шевченка напередодні матчу проти збірної Хорватії у відбірковому циклі ЧС-2018, повідомляє УНІАН.Тут в Хорватії завжди було дуже важко, особливо зараз, коли підібрався такий колектив, настільки класні гравці.«Відповідаючи на питання про свої спогади від стадіону в Загребі в якості гравця, Шевченко зауважив: «У мене дуже погана пам'ять, особливо те, що стосується гравця (посміхається). Це був жарт. Тут в Хорватії завжди було дуже важко, особливо зараз, коли підібрався такий колектив, настільки класні гравці».


Говорячи про майбутній матч, тренер зауважив: «Нам вдалося зробити певний мікроцикл, був збір, ми подивилися гравців. Плюс, ми можемо стежити за гравцями онлайн в клубах. Щодо професійної складової – команда готова. Всі гравці можуть виконувати свою роботу якісно. Щодо інших аспектів – психології і т. д., гра завтра покаже. Кожен футболіст, безумовно, індивідуально підходить до матчу».


«Завдання команди – створити певний пресинг. У випадку зі збірною Хорватії – зона комфорту – середина поля. Ми повинні обмежити суперника в цій зоні, створити йому певні незручності, тоді нам буде набагато легше досягти позитивного результату».


«Так, я говорив і періодично спілкуюся з представниками команди-суперника. Ми говоримо по-дружньому. Це не стосувалося матчу, ми спілкуємося чисто по-людськи. У мене в Хорватії дуже багато друзів, я з ними часто спілкуюся».Матч Хорватія-Україна відбудеться в суботу, 24 березня, у Загребі на стадіоні «Максимір».«Щодо футболістів, у яких немає ігрової практики – ми дивилися на їх фізичні та ігрові кондиції. Повторюся, всі гравці готові з професійної точки зору. У цьому питань немає. Говорячи про психологічні аспекти їх готовності до гри скажу так – я в них вірю».


«Результат дуже важливий. Домогтися результату вкрай важливо для нас у нинішній ситуації. Але, разом з тим, я буду просити гравців домогтися результату в хорошій, красивій грі», – підсумував Шевченко.


Матч Хорватія-Україна відбудеться в п’ятницю, 24 березня, у Загребі на стадіоні «Максимір». Початок гри о 21.45 за київським часом.