1 квітня: як волинський журналіст паралізував роботу служб 01, 02, 03 та 09 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

1 квітня: як волинський журналіст паралізував роботу служб 01, 02, 03 та 09

Заслужений журналіст України з Луцька Валерій Мельник в радянські часи дозволив собі ризикований жарт на 1 квітня

Ось що про цей випадок напередодні Дня сміху розповів пан Валерій «Волині-новій»:Навіть із Нововолинська на таксі приїжджали шукати цю вулицю.— Я був тим кореспондентом, який на 1 квітня 1979 року у газеті «Молодий ленінець» написав статтю, де було оголошення приблизно такого змісту: «У Луцьку, зважаючи на численні звернення молоді, яка хоче ходити в джинсах, відкрили спеціалізований магазин «Елегант». При ньому є стіл розкрою «Орбіта». В широкому асортименті джинси вітчизняного і закордонного виробництва. Магазин знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. К. Вороб’янінова, 13». Тоді газетам свято вірили. У результаті було паралізовано роботу служб 01, 02, 03 та 09. Люди масово кинулися до них, аби ті на картах знайшли вулицю Вороб’янінова (герой книги «12 стільців». — Ред.). Навіть із Нововолинська на таксі приїжджали шукати цю вулицю. Після того працівники міліції зорієнтувалися і почали всіх відправляти на домашній телефон тодішнього головного редактора газети, світлої пам’яті Святослава Крещука. Його не було вдома, а дружині довелося відімкнути телефон. Я очікував догани, натомість на планірці статтю визнали кращим матеріалом тижня і повісили на «червону» дошку.
Ще 12 смішних спогадів, пов’язаних із першоквітневими жартами, можете знайти на сторінках «Волині-нової» від 30 березня.