У Сарнах новий райвідділ поліції, 15 новеньких автівок та ялинкова алея (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
У Сарнах новий райвідділ поліції, 15 новеньких автівок та ялинкова алея (фото)

Волинь-нова

У Сарнах новий райвідділ поліції, 15 новеньких автівок та ялинкова алея (фото)

А ще пообіцяли, що реформа поліції дістанеться до кожної оселі

Сьогодні, 30 березня, під час церемонії відкриття адміністративного приміщення новозбудованого Сарненського відділу поліції, Голова Національної поліції України Сергій Князєв, заявив, що реформа поліції повинна дійти до кожної оселі. Працівники відділу, окрім нової будівлі, отримали 15 службових автомобілів. Участь у заході взяв перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, повідомляє Департамент комунікації Національної поліції.Ми обіцяли, що північні райони запрацюють у новому приміщенні, і ми це виконали.Перший заступник глави МВС Сергій Яровий передав особовому складу відділу і місцевим мешканцям вітання від імені міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з нагоди відкриття відділу поліції.


Перший заступник глави МВС Сергій Яровий передав особовому складу відділу і місцевим мешканцям вітання від імені міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з нагоди відкриття відділу поліції.


За словами глави Національної поліції України Сергія Князєва, усі починання у відомстві повинні мати своє логічне завершення, а реформа поліції повинна дійти до кожної оселі.


«Ми обіцяли, що північні райони запрацюють у новому приміщенні, і ми це виконали. Реформа поліції повинна дійти до кожної оселі, щоб поліцейські працювали якісно та оперативно», – підкреслив Сергій Князєв.


Першим кроком для конструктивної реалізації цього проекту став візит Сергія Князєва до Сарненського відділу поліції. Саме навесні торік він очолив поліцію Рівненщини. Правоохоронці десятками років працювали без належних умов в аварійному приміщенні, якому понад 80 років. Крім того, починаючи з минулого року, на території відділку розташовувався оперативний штаб з протидії незаконному видобутку бурштину. Тоді, під час зустрічі з особовим складом, Сергій Князєв запевнив підлеглих, що зробить усе, аби офіцери мали гідні умови праці.


Крім того, глава Нацполіції передав ключі від 15 службових автомобілів для секторів реагування патрульної поліції. Ці автомобілі прибудуть до підрозділів поліції Рівненської області. Це допоможе більш оперативно реагувати на повідомлення громадян.


Поряд із новим приміщенням Сарненського відділу поліції Голова Національної поліції разом із начальником поліції області Валерієм Присяжнюком та головою Рівненської облдержадміністрації Олексієм Муляренком висадили алею дерев як символ добрих справ та плідної діяльності на користь України.