Японія підкине грошенят на відновлення Донбасу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Японія підкине грошенят на відновлення Донбасу

Волинь-нова

Японія підкине грошенят на відновлення Донбасу

Йдеться про майже чотири мільйони доларів

Уряд Японії надасть 3,9 мільйона доларів США для підтримки людей, які постраждали в результаті російської агресії на сході України, та для відновлення Донбасу. Про це на прес-конференції розповів Надзвичайний і Повноважний посол Японії в Україні Шігекі Сумі, повідомляє Укрінформ.Від самого початку російської агресії Японія підтримує Україну і надає економічну та гуманітарну допомогу для врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях.«Хочу зробити заяву щодо 4 млн доларів, які уряд Японії планує надати, починаючи з квітня цього року. Допомогу планується надати протягом року для відновлення Донбаського регіону», - сказав дипломат.


Він нагадав, що від самого початку російської агресії Японія підтримує Україну і надає економічну та гуманітарну допомогу для врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях. За його словами, ці кошти в сумі близько 4 мільйонів доларів є продовженням такої підтримки.


У свою чергу віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко наголосив, що допомога, яка йде в Україну для відновлення Донбасу, чітко визначена планом, підготовленим спільно з урядом Японії, а також міжнародними організаціями.