Декларації президента, прем'єра і міністрів перевірять щонайперше - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08

Декларації президента, прем'єра і міністрів перевірять щонайперше

Всього заплановано близько 3 тисяч перевірок

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало перевірку електронних декларацій президента України Петра Порошенка, прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана і членів уряду. Про це в ефірі «112 Україна» заявив у суботу, 1 квітня, заступник голови НАЗК Руслан Радецький.У Єдиному державному реєстрі зареєстровано 1 млн 31 тис 534 електронних декларацій.«Ми розпочали перевірки по президенту, прем’єр-міністру, віце-прем’єрам і міністрам», - сказав він і нагадав, що це перша категорія посадових осіб відповідно ст. 50 Закону «Про запобігання корупції», тому їх декларації перевірятимуть першими.


Всього на сьогодні, за його словами, НАЗК проводить вже близько 3 тис. перевірок. «Це спеціальні перевірки, повні перевірки за повідомленнями викривачів, ЗМІ, громадян, громадських організацій та правоохоронних органів», - уточнив він.


Нагадаємо, станом на 15:40 31 березня 2017 року в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування зареєстровано 1 млн 31 тис 534 електронних декларацій.