Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
«Кардинали», з вас – третій матч!

Сьогодні в Києві рівняни битимуться з «ХІТом» у другому поєдинку чвертьфінальної серії

Сергій ХОМІНСЬКИЙ
Футзал. Чемпіонат Екстра–ліги. Плей–оф, 1/4 фіналу, перший матч. 25 березня. Рівне. МФК «Кардинал–Рівне» (Рівне) — «ХІТ» (Київ) — 3:4 (1:0 — Олександр Басич, 7 хв.; 1:1 — Дмитро Шувалов, 7; 1:2 — Сергій Журба, 13; 1:3 — Максим Мануйленко, 17, автогол; 2:3 — Богдан Новак, 20; 2:4 — Віталій Дзюба, 26; 3:4 — Олександр Басич, 26). На 37–й хвилині рівнянин Максим Мануйленко не реалізував дабл–пенальті.
МФК «Кардинал–Рівне»: Дурбан — Фаренюк, Концеба, Лазикін, Мануйленко, Новак, Піддубний, Кручок, Басич, Дармовіс. Запасні: Мозеров, Свинарчук, Зелінський, Філь.
Головний тренер: Сергій Піддубний.
За підсумками «регулярного чемпіонату» рівнянам, які фінішували восьмими з десяти команд, випало зустрітися в першому раунді плей–оф із найсильнішим суперником — лідером чемпіонату столичним клубом «ХІТ».

Сьогодні киянам пощастило більше, але ми продовжимо боротися за підсумкову перемогу.

Тож, що «кардиналам» легко не буде, ми всі прекрасно розуміли.
Давши справді гідний бій: першими забивши, двічі скорочуючи рахунок до мінімального вже за переваги суперника, — МФК «Кардинал–Рівне» таки поступився. Хоча до останніх секунд рівняни зовсім не збиралися миритися з поразкою. Йшли вперед, створювали моменти, примушували маститого суперника нервувати. І за три хвилини до кінця зустрічі «кардинали» одержали право пробивати дабл–пенальті. На жаль, Максим Мануйленко не зміг реалізувати цей шанс.
Тож поразка — і 0:1 у серії матчів лише до двох перемог… Наступна зустріч відбудеться вже сьогодні, 1 квітня, у Києві. Тримаємо кулаки за рівнян і віримо — буде ще й третій поєдинок (до речі, Сергій Піддубний так і сказав: «Попереду ще дві гри»)!
За воротами
Сергій ПІДДУБНИЙ, головний тренер МФК «Кардинал-Рівне»:
«Так сталося, що після забитого м’яча ми одразу пропустили. Хоча мали б витримати цей час, вистояти і ловити їх на контрвипадах. Натомість пропустили перший, другий, потім третій гол у свої ворота. Гра йшла вже не за нашим сценарієм. Але ми зуміли перебудуватися, не дали супернику розбігтися. Часто рятували і воротарі. Сьогодні киянам пощастило більше, але ми продовжимо боротися за підсумкову перемогу».
Результати усіх перших чвертьфінальних матчів: «Ураган» — «Локомотив» — 3:7; «Титан–Зоря» — «Енергія» — 0:2; «Сокіл» — «Продексім» — 3:2;МФК «Кардинал–Рівне» (Рівне) — «ХІТ» (Київ) — 3:4.