Волинські чиновники садять дерева, екологічна культура зростає - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Волинські чиновники садять дерева, екологічна культура зростає

Волинь-нова

Волинські чиновники садять дерева, екологічна культура зростає

31 березня співробітники Шацької районної державної адміністрації та районної ради взяли участь в акції «Посади дерево»

Ірина ГОЛЯДИНЕЦЬ
Акція відбулася за ініціативи Шацького національного природного парку, за підтримки працівників Світязького лісництва. Майбутні сосни і берези висаджені висаджені на території Світязького лісництва. В акції взяли участь голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець та голова районної ради Сергій Карпук.В акції взяли участь голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець та голова районної ради Сергій Карпук.Очільники району, спільно з підлеглими, під керівництвом Віктора Турича, лісничого Світязького лісництва та Володимира Захарка, директора Шацького НПП висадили на заздалегідь розмаркованій ділянці саджанці, тим самим особистим прикладом закликаючи громаду, брати найширшу участь в справі охорони та відновлення зеленого довкілля.


-Можливо, хтось за років 20-30 збиратиме тут гриби і розказуватиме своїм друзям, що приймала активну участь в посадці цих дерев, - сказав Володимир Захарко.
Метою акції є формування екологічної культури у населення, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень.Під час акції «Посади дерево» висаджують дерева та кущі у парках, скверах, гаях, біля дитячих садочків та навчальних закладів по всій території України із залученням широких верств населення, озер та річок, створено та облаштовано десятки парків по всій Україні, закладено пришкільні ділянки.