Юні танцюристи з Ковеля - переможці обласного конкурсу хореографічного мистецтва - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37
Юні танцюристи з Ковеля - переможці обласного конкурсу хореографічного мистецтва

Волинь-нова

Юні танцюристи з Ковеля - переможці обласного конкурсу хореографічного мистецтва

У заході взяв участь 41 хореографічний колектив.

У Палаці культури міста Луцька Волинський державний центр естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів провів обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «У вихорі танцю», повідомляє сайт Ковельської міської ради.За зайняті перші місця обидва колективи у своїх номінаціях були нагороджені Грамотами управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та цінними подарунками.Метою цього змагання було налагодження творчих відносин, виявлення і підтримка молодих талантів, обдарованих постановників, надання їм можливості реалізувати свій потенціал.


 Серед конкурсантів - вихованці Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка: ансамбль народного танцю «Барвінок» (керівник Любов Ризванюк) та студія сучасної хореографії «Ерідан» (керівник Ангеліна Гавришук).


«Барвінчата» представили волинський танець «Крутяк». Під час їхнього виступу вигравала веселка кольорів, а після закінчення звучали схвальні оплески глядачів та вигуки «браво!».


Колектив «Ерідан» підготував два номери. Перший - у середній віковій категорії: твір «І тільки небо…», яким діти висловлюють підтримку татарському народу, що проживає в Криму та зазнає приниження з боку окупантів. Другий - у старшій віковій групі, де на розсуд журі був представлений танець «Верше». У ході його виконання раптово зупинилась музика, але дівчатка зуміли майстерно завершити композицію. А в нагороду від глядачів вони отримали гучні аплодисменти.


За зайняті перші місця обидва колективи у своїх номінаціях були нагороджені Грамотами управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та цінними подарунками.