Житель Любомльщини, який вбив односельця через годинник, понад 7 років проведе за ґратами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18
Житель Любомльщини, який вбив односельця через годинник, понад 7 років проведе за ґратами

Волинь-нова

Житель Любомльщини, який вбив односельця через годинник, понад 7 років проведе за ґратами

Ось так дві долі поламав украдений кимось годинник

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


Любомльським відділом Ковельської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про завдання 57-річним мешканцем села Забужжя умисних тяжких тілесних ушкоджень односельцю, який у результаті побиття помер.Нетверезий чоловік, підозрюючи 44-річного односельця у крадіжці годинника, прийшов до його будинку й ударив спочатку кулаком в обличчя, а тоді схопив поліно...Удень 11 грудня 2016 року нетверезий чоловік, підозрюючи 44-річного односельця у крадіжці годинника, прийшов до його будинку й ударив спочатку кулаком в обличчя, а тоді схопив поліно, яке лежало на підлозі біля грубки, та завдав ще й ним удару по голові жертви. Отримані тілесні ушкодження стали причиною смерті потерпілого.


Після скоєного зловмисника затримали. У ході досудового розслідування він щиро розкаявся у скоєному та активно сприяв розкриттю злочину.


Любомльський районний суд, визнавши чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 121 Кримінального кодексу України, призначив йому покарання у виді 7 років та 6 місяців позбавлення волі.