Камінь-каширці масово прибирають своє місто - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Камінь-каширці масово прибирають своє місто

Зробили древній Камінь-Каширський охайнішим звичайні містяни – представники тутешніх протестантських релігійних громад

Олександр ПРИЙМАК


Більше 150 людей минулої суботи прибирали паркову зону, фарбували лавки, чистили від бруду та пляшок канави, викорчовували зайву рослинність, облагороджували міські зупинки та мости, кермували багатотонною технікою і вправно орудували ручним інструментом. Більше 150 людей минулої суботи прибирали паркову зону, фарбували лавки, чистили від бруду та пляшок канави, викорчовували зайву рослинність, облагороджували міські зупинки та мости.– Ми не хочемо жити у брудному місті, – такою була відповідь місцевого підприємця Ростислава Кота на запитання про те, що стало поштовхом для організації даної еко-акції. 
За словами Ростислава Анатолійовича, на учасників суботника очікує просто величезний фронт робіт, та це їх не лякає. Дехто із них вже працює протягом тижня, у вільний від основної роботи час.
 – Дякуємо міській владі, що вона пішла нам назустріч, – додає чоловік. – Дуже позитивно, коли існує здорова співпраця влади і громади, коли вона не закривається від містян. Відзначу, що у нас є також дуже багато небайдужих людей, підприємців, які виявили благодійність та надали техніку, котра наразі задіяна в прибиранні міста. 
Підтверджує сказане попереднім співрозмовником і міський голова Василь Бондар:
 – Дійсно, міська рада підтримала ініціативу цих громад. Забезпечили учасників акції матеріалами: фарбою, щітками. Комунальне господарство надало техніку – трактори, якими будемо вивозити все зібране сміття. Такого маштабу акція – це вперше. Надіюся, що й не востаннє. Дякуючи місцевим підприємцям, як ви бачите, вже зроблено ремонт лавок у парку. Зі свого боку ми також плануємо доєднатися до такої гарної справи та спільно будемо прибирати місто у середу або четвер.