Європарламент сьогодні збирається голосувати за безвіз Україні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Європарламент сьогодні збирається голосувати за безвіз Україні

Європайський парламент збирається у четвер голосувати щодо питання про надання права на безвізові поїздки до країн Євросоюзу українцям

Про це йдеться у порядку денному ЄП, передає УНН.


Напередодні, 5 квітня, відбулися дебати щодо цього питання.Більшість європарламентарів наголосили на тому, що зараз саме час дозволити українцям подорожувати в країни ЄС без віз.Більшість європарламентарів наголосили на тому, що зараз саме час дозволити українцям подорожувати в країни ЄС без віз. Частина європарламентарів вважають, що Україна виконала всі вимоги ЄС і, на думку деяких депутатів, в реформуванні країни відчутний прогрес.


Представники окремих партій, зокрема французької партії “Національний фронт”, виступали проти, наголошуючи на зростанні рівня злочинності в країні, корупцію, конфлікт з Росією та загальний стан дотримання прав людини в країні.


Зазначимо, 4 квітня депутати Європарламенту від правоконсервативної фракції “Європа за свободу і пряму демократію” зареєстрували поправку, яка може заблокувати прийняття резолюції щодо безвізового режиму для України.


Утім, в МЗС України вважають, що поправка не зашкодить процесу ухвалення ЄП рішення про надання "безвізу" Україні.


Віце-прем'єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе очікує на позитивне рішення Європарламенту щодо надання Україні безвізового режиму.