Луцьк у трійці найкомфортніших міст - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37
Луцьк у трійці найкомфортніших міст

Волинь-нова

Луцьк у трійці найкомфортніших міст

Про це свідчать результати 3-го всеукраїнського муніципального опитування на замовлення IRI, проведене в лютому 2017-го соціологічною групою "Рейтинг"

Вже втретє рейтинг українських міст за комфортністю життя, якістю сфер та послуг очолила Вінниця. Далі – Харків, Луцьк, Рівне і Тернопіль. 


Про це у "Фейсбуці" повідомим міський голова Вінниці Сергій Моргунов.Вже втретє рейтинг українських міст за комфортністю життя, якістю сфер та послуг очолила Вінниця. Далі – Харків, Луцьк, Рівне і Тернопіль."Цінність цього дослідження полягає в тому, що ці щорічні опитування проводяться для вивчення думки українців, які проживають в різних містах. І надзвичайно приємно, що вінничани вже втретє оцінили своє рідне місто як найкомфортніше для проживання в нашій державі. Зрозуміло, що роботи ще дуже і дуже багато, але ми йдемо вірним шляхом", - написав мер.


Оцінювали опитані комфортність життя у своєму місті за оцінкою якості 22 сфер та послуг. Зокрема, пропонували оцінити медицину, дороги, тротуари, збір сміття, освіту, культуру, торгівлю. 


Торік у п'ятірку міст з найкращими умовами життя потрапили разом з Вінницею також Харків, Львів, Хмельницький і Луцьк.