200 тисяч дітей на Донбасі потребують психосоціальної допомоги - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

200 тисяч дітей на Донбасі потребують психосоціальної допомоги

Про критичну ситуацію розповіла представник ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс

Кожна четверта дитина в Донецькій і Луганській областях, тобто більше 200 тисяч дітей, потребують термінової психосоціальної допомоги, стверджують в ЮНІСЕФ, передає УП.Найбільше страждають діти Луганської та Донецької областей, які проживають в районах в радіусі 15 кілометрів від лінії зіткнення.«Світ забув про цю «невидиму» кризу на сході України, при цьому сотні тисяч дітей занадто дорого за неї розплачуються, вони живуть в постійному страху і не отримують адекватної підтримки», - заявила Джованна Барберіс.


Вона зазначила, що найбільше страждають діти Луганської та Донецької областей, які проживають в районах в радіусі 15 кілометрів від лінії зіткнення.


За її словами, для багатьох дітей дорога в школу пов'язана з величезним ризиком, іншим - просто нікуди йти. Сім шкільних будівель були пошкоджені в результаті ескалації конфлікту в лютому-березні цього року. Всього з початку конфлікту в Україні були повністю зруйновані або були пошкоджені 740 шкіл.


ЮНІСЕФ закликав міжнародне співтовариство виділити 31 мільйон доларів США на надання необхідної підтримки дітям в зоні конфлікту, 5,5 мільйона з них підуть на проекти з надання психологічної допомоги.