Мама Джеймсона Соси хапалася за голову під час його бою з Ломаченком (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Мама Джеймсона Соси хапалася за голову під час його бою з Ломаченком (Відео)

Волинь-нова

Мама Джеймсона Соси хапалася за голову під час його бою з Ломаченком (Відео)

Українець Василь Ломаченко відстояв титул чемпіона світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі (до 59 кг), вигравши технічним нокаутом у 10-му раунді в пуерториканського американця Джейсона Сосу на вечорі боксу, що проходив в американському Оксон-Хіллі

Для Соси мрія про перемогу над українцем розвалилася вже у першому раунді їх бою. Це був поєдинок справжнього чемпіона та лише претендента. Вже з другого ранду Соса почав ховатися по кутках рингу після швидких атак Ломаченка, передає Сhampion.com.ua.


Одесит-Вася бив з будь-якої дистанції, з будь-якого кута. Соса також викидав удари, але вони розрізали повітря. У 4-му раунді Ломаченко помітно активізувася і праве око Соси почало закриватися.


Вже з наступного раунду Джеймсон починає помітно нервувати від своєї неспроможності щось зробити в рингу. Ломаченко грався зі своїм суперником, як кіт з мишкою.На 10-ий раунд Соса не вийшов, чим врятував своє здоров`я.Одноманітність цього бою почала втомлювати Ломаченка вже в шостому раунді. Українець жестами починає показувати, що він матадор, а його суперник жертва. Українець працює з Сосою, неначе тренується на пневмогруші.


У восьмому раунді Соса мав бути нокаутований після побиття від Ломаченка, але українець видно вже втомився лупцювати свого суперника.


У 9-му раунді Соса знову почав отримувати свою порцію ударів, мама Джеймсона хапалася за голову, а американець вже ледве пересувася по рингу. В одному з моментів Соса ледве не випав за канати, притримав Ломаченко. На 10-ий раунд Соса не вийшов, чим врятував своє здоров`я. Для Ломаченка ця перемога стала восьмою та шостою достроковою.


Відео – https://www.youtube.com/watch?v=co9uZpqwViI :