Російський фашист пропонує завдати ракетних ударів по Україні через обстріл американцями Сирії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.71 € 31.36

Російський фашист пропонує завдати ракетних ударів по Україні через обстріл американцями Сирії

«США завдали удару не по Сирії, а по репутації Росі, тому їй слід відповісти вістрям на вістря», – заявив письменник Олександр Проханов у ефірі одного з пропагандистських каналів

За словами Проханова, США завдали удару не по Сирії, а по Росії, передає «24 канал».


«Використано новий тип озброєння – це не крилаті ракети, це не надточна зброя. Але я б назвав цю зброю репутаційною. Завдається удар по репутації Росії», – наголосив він.Проханов пропонує завдати удару крилатими ракетами по установках залпового вогню та артилерійським підрозділам на Донбасі.Письменник підкреслює, що США хочуть побачити, як Росія буде себе вести за цих умов.


«Якщо Росія здригнеться, якщо вона відступить, якщо вона почне приймати компромісні умови, це зруйнує надскладну геотехнологічну архітектуру, яку Росія споруджувала у всіх регіонах світу упродовж останніх років», – зауважив пропагандист.


Відтак, Проханов вважає, що адекватно було б «відповісти вістрям на вістря».


«Тобто дійсно розмістити додаткове число (зенітних ракетних систем, – "24") С-400 в Сирії. Можливо радикально пролунає, але слід розмістити певну частину зенітно-ракетних комплексів С-300 у Північній Кореї, тому що наступний удар буде завдано по ракетно-ядерним силам КНДР. Також наступне, що ми можемо зробити – завдати удару крилатими ракетами по установках залпового вогню та артилерійським підрозділам на Донбасі», – зауважив Проханов.


На його переконання, такі дії будуть симетричною відповіддю, цілком погодженою з юридичними процедурами, які порушили Сполучені Штати. «І там, і тут удар завдається в інтересах країн, без особливого узгодження з ООН», – резюмував він.


Нагадаємо, уночі проти 7 квітня Військово-морські сили США завдали ракетного удару по Сирії з кораблів.