Чи станеться чудо? Депутати голосуватимуть за збільшення свого робочого дня на годину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Чи станеться чудо? Депутати голосуватимуть за збільшення свого робочого дня на годину

Верховній Раді запропонували розглянути питання про подовження робочого дня депутатів на одну годину


Будь-який працівник може пропрацювати 4 години без перерви, але цього не може зробити народний депутатЗ такою пропозицією виступив на погоджувальній раді в понеділок заступник голови комітету з питань бюджету Віктор Кривенко, пише "Українська правда". "Треба думати над тим, щоб робочий день зробити довшим, щоб ми починали о дев'ятій ранку (зараз о 10:00. – Ред.)", - заявив він, звертаючись до спікера Андрія Парубія.
Депутати підготували два законопроекти про скасування перерви в засіданнях Ради. Один з них – 2915 – вже готовий до голосування, інший – 6281 - поки ще не включений до порядку денного і щодо нього немає рішення комітету.
"Будь-який працівник може пропрацювати 4 години без перерви, але цього не може зробити народний депутат", - докорив народним обранцям Кривенко.
Парубій підтримав ці ініціативи. Назвав їх "глобальними і правильними". Він висловив сподівання, що у вівторок законопроект 6281 включать до порядку денного, і вже у четвер, 13 квітня, Верховна Рада голосуватиме за обидва документи.