На Волині енергетики здійснили заповітну мрію хлопчика-другокласника (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
На Волині енергетики здійснили заповітну мрію хлопчика-другокласника (фото)

Волинь-нова

На Волині енергетики здійснили заповітну мрію хлопчика-другокласника (фото)

Торік Владислав попросив у Святого Миколая трифазний лічильник, щиток та дві лампочки

Торік Владислав попросив у Святого Миколая несподіваний як для другокласника подарунок – трифазний лічильник, щиток та дві лампочки. Керівництво «Волиньобленерго» не оминуло увагою юного енергетика й здивувало омріяними подарунками. Тоді Владислав розповів, що для електричних дослідів йому вже бракує місця у квартирі. Тож хотів би самотужки електрифікувати дачний будинок. Там мають намір разом із батьком Олегом Кальчиком облаштувати спільну майстерню, повідомляє прес-центр ПАТ «Вольньобленерго».


У четвер, 6 квітня ще одна велика мрія маленького хлопчика здійснилася. Заступник директора з технічних питань Роман Рожило із працівниками Луцької районної філії ПАТ «Волиньобленерго» допомогли електрифікувати Владиславову дачу.


У пригоді стали подарунки від «Волиньобленерго» – інтелектуальний лічильник електроенергії, що може передавати дані через інтернет, а також СІП-кабель (самонесучий ізольований провід).


Владислав із захватом допомагав енергетикам. Подавав затискачі й інструменти, тягнув кабель, навіть роздавав поради. Попри доволі холодну погоду, хлопчина ні на мить не залишав робочий процес. Малого енергетика цікавило абсолютно все!Юному енергетику не позичати цікавості до електроенергетики, тож сподіваємося на його винаходи і відкриття.Виявилося, що Владислав ще й геройський хлопець. Напередодні його вкусила бджола. Із опухлим обличчям він таки пішов у школу, писав диктант із англійської, хоч і бачив текст одним оком.   


– Привіт, головний енергетику!, –  поздоровався з Владиславом електрик масиву Діброва.  Під час робіт із електрифікації дачного будиночка  він приїхав у гості до Кальчиків. Каже, що сусід-другокласник уже став місцевою знаменитістю.


За кілька годин дачний будинок електрифікували. Щасливий Владислав інспектував лічильник і ліхтар на електроопорі. До слова, ліхтар у Кальчиків – перший на вулиці. Батько Олег розповів, що син хвилюється не лише за себе, а й за сусідів. Пропонував йому зібрати гроші із жителів вулиці й облаштувати її освітленням.  


На спеціальних приладах у майстерні Владислав матиме уже комфортні умови для електричних дослідів. Юному енергетику не позичати цікавості до електроенергетики, тож сподіваємося на його винаходи і відкриття.