Заради онкохворої дитини волинські зірки дали благодійний концерт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Заради онкохворої дитини волинські зірки дали благодійний концерт

Учасниці зразкового ансамблю сучасного танцю «Антарес» Луцького районного будинку культури Олі Бойчук лікарі встановили страшний діагноз – лімфогранулематоз (злоякісне захворювання лімфоїдної тканини)

Ірина РЕПЕТУХА
За лікування 8-річної дівчинки взялися білоруські медики, але на це потрібно 10000 доларів.Всього глядачі пожертвували на оплату лікування понад 12 тисяч гривень.Аби допомогти, колективи та солісти Луцького районного будинку культури виступили з благодійним концертом «Любити життя». Це, зокрема, вокальний дует «Душа Волині», заслужена артистка України Алла Опейда та заслужений працівник культури України В’ячеслав Судима, лауреати Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів Галина Конах, вокальні гурти «Нота-Нео» та «Аколада», вокально-інструментальне тріо «Лелія», зразкова вокальна студія «Зернятко», ансамбль сучасного танцю «Антарес».
У залі міського Палацу культури, де проходив концерт, для збору коштів були розміщені скриньки. Всього глядачі пожертвували на оплату лікування понад 12 тисяч гривень. Ці гроші були передані родині онкохворої школярки, яка наразі перебуває в Білорусі, де бореться з важкою недугою.