Уряд Німеччини вилучив всі підручники з «російським Кримом» після скандалу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Уряд Німеччини вилучив всі підручники з «російським Кримом» після скандалу

Німецьке Федеральне відомство з питань міграції та біженців (BAMF) ухвалило рішення про негайне вилучення підручників з вивчення німецької мови, в яких міститься зображення Криму як частини Росії

Про це повідомили у прес-службі відомства, пише «ЄП». "Ми шкодуємо, що в одному зі схвалених нами навчальних посібників міститься помилкова карта. При цьому ми особливо відзначаємо, що цим ми не хочемо зробити політичну заяву", - сказала прес-секретар відомства Андреа Брінкман.Ми шкодуємо, що в одному зі схвалених нами навчальних посібників міститься помилкова карта.За її словами, відомство не брало участі ані у розробці, ані у фінансуванні навчальних посібників фірми TELC. Брінкман також зазначила, що в червні 2016 року підручники отримали лише попереднє схвалення відомства, оскільки «TELC» на той момент не надала остаточний варіант для друку. За її словами, "крім деяких доповнень і вступного слова, не було й карти", яку тепер критикують.
Проте в BAMF повідомили, що попри вилучення підручників зі списку схвалених, організатори курсів зможуть продовжити з ними працювати.
Повідомляється, що відомство проінформує тих, хто вже користується підручником, що в них міститься помилкове зображення Криму і про те, що компанія-автор підручників виправить помилку, а підручники можна буде замінити.
Нагадаємо, у Німеччині організація, що діє за підтримки уряду, надрукувала підручник з вивчення німецької мови, в якому міститься зображення Криму як частини Росії.