У Велику п’ятницю в Луцьку – Страсний хресний хід - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

У Велику п’ятницю в Луцьку – Страсний хресний хід

14 квітня в обласному центрі відбудеться хресна хода з 12-ма зупинками (стояннями), що відображають останні події в земному житті Христа

Це місця, що знаменують історичні віхи Православ’я на Волині, стійкість у вірі наших краян, їхній патріотизм. Очолить процесію митрополит Луцький і Волинський Михаїл.Це місця, що знаменують історичні віхи Православ’я на Волині, стійкість у вірі наших краян, їхній патріотизм. Страсний хресний хід розпочнеться о 10.00 в замку Любарта. 1-ше стояння – Йоанобогословська церква в замку; 2-ге – Замковий Свято-Архангельський чоловічий монастир (вул. Кафедральна, 16); 3-тє – на місці розстрілу політв’язнів колишньої Луцької тюрми; 4-те – перед пам’ятником жертвам політичних репресій на Замковій площі; 5-те – місце страти мученика Данила Братковського (середньовічна площа Ринок, вул. Драгоманова); 6-те – крипта Хрестовоздвиженської церкви (вул. Данила Галицього, 2); 7-ме – біля пам’ятника християнському милосердю волинян (територія храму Воздвиження хреста Господнього); 8-ме – на місці майбутньої каплиці ікони Волинської Божої Матері (біля Луцького міськрайонного суду); 9-те – на місці, де постане церковця «Небесної сотні» (вул. П’ятницька Гірка); 10-те – на перехресті вулиць Кривий вал та Лесі Українки; 11-те – на Театральному майдані перед фотостендом загиблих бійців; 12-те – у кафедральному соборі Святої Трійці.
Під час хресного ходу молитимуться за нашу Батьківщину та її воїнів, за полонених, за об’єднання українського Православ’я, за припинення війни, ворожнечі, неправди, за благословення Боже для Волинського краю, за місто Луцьк і його мешканців, за здоров’я хворих, за тих, хто ненавидить і хто любить нас, тощо, йдеться на сайті Волинської єпархії УПЦ КП.