Журналістів обстріляли, бо знімали новий маєток Ахметова під Києвом (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Журналістів обстріляли, бо знімали новий маєток Ахметова під Києвом (Відео)

Але колеги вирішили до поліції не звертатися

Невідомі обстріляли авто з журналістами програми «Слідство.інфо» під час зйомок будівництва нового маєтку Рината Ахметова під селищем Плюти Київської області. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на Слідство.Інфо.Зняти тих, хто стріляв, журналістам не вдалося, тому що у них з собою був тільки дрон, а звичайної камери не було і довелося тікати від обстрілу.«Під час зйомок цього відео, невідомі обстріляли знімальну групу Слідства.Інфо. Наші репортери Максим Опанасенко та Кирило Шапар знімали цей новий маєток Рината Ахметова під Києвом», – повідомили журналісти, опублікувавши відео зняте за допомогою дрона.


Зняти тих, хто стріляв, журналістам не вдалося, тому що у них з собою був тільки дрон, а звичайної камери не було і довелося тікати від обстрілу.


Один із членів знімальної групи Максим Опанасенко розповів, що стріляли висотою метр-півтора над машиною, в якій вони знаходились.


В коментарі «Українській правді» Опанасенко повідомив, що через цей інцидент журналісти вирішили до поліції не звертатися. При цьому він додав, що вони хочуть вирахувати самостійно, хто міг стріляти.


Дивимось відео журналістів проекту Громадського «Слідство.Інфо» – https://www.youtube.com/watch?v=68sxPh3_PNo :