Папа Римський у Великодньому посланні побажав Україні віднайти згоду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.71 € 31.36

Папа Римський у Великодньому посланні побажав Україні віднайти згоду

Крім того, він згадав про Сирію, країни Близького Сходу, а також Південний Судан, Судан, Сомалі та Демократичну Республіку Конго, які страждають від конфліктів


«Нехай же Добрий Пастир допоможе Україні, ще досі пригнобленій кривавим конфліктом, віднайти згоду, та віднайти ініціативи, спрямовані на полегшення горя тих, які страждають від його наслідків», - сказав він.Папа Римський Франциск у Великодньому посланні в неділю, 16 квітня, згадав про Україну на побажав віднайти згоду, повідомляє Тиждень.


«Нехай же Добрий Пастир допоможе Україні, ще досі пригнобленій кривавим конфліктом, віднайти згоду, та віднайти ініціативи, спрямовані на полегшення горя тих, які страждають від його наслідків», - сказав він.


Папа Римський побажав народам запобігати поширенню конфліктів і зупинити торгівлю зброєю.


Крім того, він згадав у посланні про Сирію, країни Близького Сходу, а також Південний Судан, Судан, Сомалі та Демократичну Республіку Конго, які страждають від конфліктів, загострених сильною посухою, що вражає деякі регіони Африки. 


Глава католицької церкви побажав досягнути діалогів та мирних вирішень суперечок країнам Латинської Америки. Перед виголошення послання Папа Римський очолив на площі Святого Петра святу месу. Євангеліє читали латинською та грецькою мовами.


Нагадаємо, у Севастополі на Великодній службі читали Євангеліє українською мовою. Богослужіння в Покровському соборі, який розміщується в окупованому Севастополі, проходило українською, російською та грецькою мовами.