У «Борисполі» затримали підозрювану у зв'язках із терористами росіянку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.71 € 31.36

У «Борисполі» затримали підозрювану у зв'язках із терористами росіянку

Вона прибула з Йорданії з чотирма неповнолітніми дітьми

Сьогодні в аеропорту «Бориспіль» під час оформлення пасажирів рейсу «Оман(ОАЕ) - Київ» прикордонники затримали громадянку Росії, яка перебуває у міжнародному розшуку за підозрою у причетності до терористичної організації, передає УНІАН.Жінка прибула в Україну з метою отримання статусу біженця.Як повідомляють у Державній прикордонній службі, 30-річна громадянка Російської Федерації розшукується в рамках проведення заходів щодо пошуку злочинців по лінії Інтерполу за статтею 205.5 частина 2 (організація діяльності терористичної організації і участь у діяльності такої організації) Кримінального кодексу РФ, прилетіла з Йорданії з чотирма неповнолітніми дітьми.


Жінка прибула в Україну з метою отримання статусу біженця. Про цей інцидент повідомили Укрбюро Інтерполу в Києві та СБУ. Жінці роз’яснили вимоги чинного законодавства України та вручили пам’ятку «Інформація для осіб, які на законних підставах прибули в Україну з метою визнаними бути біженцями або особами, які потребують додаткового захисту в Україні».