У Росії скоротилося число прихильників анексії Криму - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

У Росії скоротилося число прихильників анексії Криму

Число прихильників захоплення Криму за два роки скоротилося на 6 відсотків

В Російській Федерації за два роки на 6% скоротилося число прихильників анексії Криму. Про це повідомляє російський "Інтерфакс" з посиланням на результати опитування "Левада-Центру", інформує РБК-Україна.Анексію Криму підтримують 64% росіян, тоді як не підтримують 23%. Разом з тим, два роки тому ці показники були на рівні 70% і 18% відповідно.Так, згідно з опитуванням, анексію Криму підтримують 64% росіян, тоді як не підтримують 23%. Разом з тим, два роки тому ці показники були на рівні 70% і 18% відповідно.


Також повідомляється, що 37% росіян висловилися за те, щоб Донецька і Луганська області стали незалежною державою. У березні 2014 роки таку думку підтримували 12% респондентів.


Крім того, повідомляється, що згідно з опитуванням, кількість росіян, які вважають, що схід України має стати частиною РФ скоротилася вдвічі - 21% зараз проти 48% у березні 2014 року.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Туреччина підтвердила свою позицію щодо невизнання анексії Криму. Турецька сторона також підтвердила підтримку територіальної цілісності і суверенітету України і зазначила, що буде продовжувати стежити за ситуацією в Криму для захисту прав та інтересів кримських татар.