Спецслужби США шукають інформатора WikiLeaks серед працівників ЦРУ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Спецслужби США шукають інформатора WikiLeaks серед працівників ЦРУ

Доступ до матеріалів спецслужб був у «сотень людей»

Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) і Федеральне бюро розслідувань (ФБР) Сполучених Штатів проводять спільне розслідування у пошуках інформатора WikiLeaks.Спецслужби розраховують знайти інформатора, який передав WikiLeaks "тисячі документів".Про це повідомили джерела, знайомі з перебігом розслідування, передає РБК-Україна з посиланням на CBS News.


За даними телеканалу, спецслужби розраховують знайти інформатора, який передав WikiLeaks "тисячі документів", які містять опис методів спостереження, використовуваних ФБР і ЦРУ для отримання доступу до смартфонів, смарт-телевізорів і комп'ютерних систем.


За інформацією співрозмовників каналу, незважаючи на те, що матеріали добре захищені, доступ до них був у "сотень людей", і зараз слідчі вивчають списки імен цих людей. Американські спецслужби розраховують відшукати інформатора серед працівників або підрядників ЦРУ - тих, хто мав фізичний доступ до засекречених матеріалів.


Нагадаємо, директор ЦРУ Майк Помпео заявив, що організація WikiLeaks є ворожою США розвідувальною службою, яка пов'язана в тому числі з Росією.