На Рівненському полігоні – дерев’яні спортивні снаряди (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
На Рівненському полігоні – дерев’яні спортивні снаряди (фото)

Волинь-нова

На Рівненському полігоні – дерев’яні спортивні снаряди (фото)

Живуть військові в наметах, які обігріваються пічками на дровах

Рівненський загальновійськовий полігон впевнено тримає позиції одного з найкращих навчальних центрів в Збройних Силах України, стверджує прес-служба управління оперативного командування «Захід» ЗСУ.Ділянка для проведення штурмових дій в лісистій місцевості єдина в Збройних Силах України.На полігоні облаштована та постійно вдосконалюється потужна навчально-матеріальна база, а ділянка для проведення штурмових дій в лісистій місцевості єдина в Збройних Силах України.


Крім цього для особового складу та оперативного резерву, який незабаром прибуде на полігон, створені побутові умови які дають можливість з максимальним комфортом знаходитись в польових умовах.


Розгорнуте наметове містечко, палатки укомплектовані пічками, створений запас дров. Під час перебування на полігоні особовий склад буде забезпечений триразовим гарячим харчуванням. Облаштовані душові кабінки та пральня.


А також, в разі необхідності, військовослужбовці матимуть змогу отримати невідкладну медичну допомогу. Підведена стаціонарна та облаштована запасна електромережа, пробурені свердловини для забезпечення водою.