Село, де виготовляють обгортки для Roshen – вимирає - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.71 € 31.36

Село, де виготовляють обгортки для Roshen – вимирає

Місцеві жителі зазначають, що одна з найстаріших фабрик Радянського Союзу зараз просто їх труїть.

Екс-президент Грузії, колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі звинуватив фабрику смт Понінка, на якій виготовляють картонні упаковки, в отруєнні українців, пише Корупція Інфо.Але така ситуація в більшості українських сіл, а це означає, що через 15-20 років в Україні буде більше пенсіонерів, ніж людей працездатного віку.Відповідне відео він опублікував у себе на сторінці. Політик показав сажу, яка летить із труб фабрики. Місцеві жителі зазначають, що одна з найстаріших фабрик Радянського Союзу зараз просто їх труїть.


Саакашвілі погодився з ними, додавши, що в Понінці смертність утричі перевищує народжуваність.


«Але така ситуація в більшості українських сіл, а це означає, що через 15-20 років в Україні буде більше пенсіонерів, ніж людей працездатного віку.


Хто утримуватиме пенсіонерів, розвиватиме країну, на цих підприємствах працюватиме?», – задається риторичним питанням Саакашвілі. Він також заявив, що обласні адміністрації потрібно скасовувати, а гроші, які виділяються на їхнє утримання, передати громаді.


«Пане, президенте, на цьому ж заводі роблять картонні коробки для вашого Roshen. Ці цукерки коштують того, щоб тут отруювати дітей», – наголосив він.