Київ розквітне тематичними клумбами до Євробачення - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Київ розквітне тематичними клумбами до Євробачення

До Євробачення у місті тривають грандіозні роботи.  Зокрема зеленбудівці дбають про те, аби квітучим місто було не лише біля МВЦ, де проходитиме пісенний конкурс, а й в інших районах

Тож аби відчути атмосферу пісенного конкурсу, в кожному районі створюють тематичні квітники. Причому зеленбудівці вражають креативністю -  зокрема у Голосіївському районі на Деміївській площі, де незабаром з'явиться намисто у кольорах пісенного конкурсу, інформує "Вечірній Київ".На Либідській площі  з'явиться найбільший у районі символ Євробачення-2017 - квітуче жовто-блакитне серце.- Наразі проведено підготовчі й грунтові роботи, виконано розбивку візерунку на місцевості та встановлено декоративні елементи. До кінця квітня Деміївську площу прикрашатиме яскравий квітник-намисто з символікою пісенного конкурсу "Євробачення-2017, - повідомили в КП УЗН Голосіївського району.


А от  на Либідській площі  з'явиться найбільший у районі символ Євробачення-2017 - квітуче жовто-блакитне серце.


До речі,  активно тривають роботи у парках Наталка, Гідропарку, скверу біля МВЦ та інших місцях. При чому, комунальники користуються спеціальною машинкою для мощення доріжок.