Сьогодні у Рівному Полякову чекає сюрприз від АТОвців - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Сьогодні у Рівному Полякову чекає сюрприз від АТОвців

24 квітня у Рівному має відбутись концерт української співачки Олі Полякової. Однак, приїзду співачки не дуже раді активісти та ветерани АТО, через її виступи в Росії


"Ветерани війни на Сході та громадські активісти планують зустріти цю зірку з хлібом та сіллю. Форма одягу – військова, нагороди та прапори з собою. Приїдуть побратими з Волині та інших областей".Як пише Канал24 із посиланням на speckor-info.net, активісти вже готують співачці "теплий прийом".


Як пише користувач Facebook Валерій Багамедов, на Полякову вже чекають люди у військовій формі, приїдуть навіть ветерани та активісти інших областей.


"Ветерани війни на Сході та громадські активісти планують зустріти цю зірку з хлібом та сіллю. Форма одягу – військова, нагороди та прапори з собою. Приїдуть побратими з Волині та інших областей", – написав Багамедов.


При цьому по Рівному на афішах, де розміщена реклама концерту Полякової, вже з’явилися наліпки з інформацією про скасування концерту. Однак офіційного підтвердження скасування поки немає. До речі, квитки на концерт Олі Полякової повністю розкупили.