Макс Кіндрук розповість лучанам про зорі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Макс Кіндрук розповість лучанам про зорі

Все і навіть більше про зорі лучани зможуть дізнатися вже цього тижня на науково-популярній лекції про зірки

Вже вдруге до Луцька приїде відомий український письменник Макс Кідрук. І вже вдруге він знайомитиме волинян із найновішими науковими відкриттями та пояснюватиме особливості будови Всесвіту, у якому ми живемо, йдетьсмя на сайті Луцької міськради.Новинкою цієї лекції, за словами організаторів, стане тематична фотозона, за процесом створення якої протягом тижня активно стежать користувачі соцмереж.Лекція «Народження та загибель зірок» проекту «Quantum» обіцяє відповісти на питання, звідки беруться зірки, чому вони світять, що таке Сонце та що буде, коли воно згасне. Лектор розкаже про типи зірок в залежності від їх маси та покаже їхні масштаби у порівнянні. Говоритимуть також про загибель зорі та походження білих карликів, нейтронних зірок і чорних дір.


Захід відбудеться у четвер, 27 квітня, о 19:00 у приміщенні Волинського обласного академічного театру ляльок (вул. Кривий Вал, 18). Мета таких лекцій, за словами письменника, - краще пізнати світ і розширити межі його розуміння, отримати на свої питання чіткі і аргументовані відповіді.


Новинкою цієї лекції, за словами організаторів, стане тематична фотозона, за процесом створення якої протягом тижня активно стежать користувачі соцмереж. Планети і зорі, серед яких кожен відвідувач зможе відчути себе, як у космосі, чекатимуть на всіх у холі Театру ляльок. Організатори просять охочих сфотографуватися приходити завчасно.


Перша лекція проекту відбулася у березні. На ній учасники разом із Максом Кідруком шукали відповіді на питання, як виник Всесвіт, чи має він межі та чому постійно розширюється.