Літературні посиденьки «Таланти твої, Любешівщино» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Літературні посиденьки «Таланти твої, Любешівщино»

Хтось мудрий зауважив: поезію важко аналізувати, її треба читати. Кожна поетична зустріч – це теплота спілкування, радість від занурення у цілющі джерела поетичного слова

Олена ВОЛИНЕЦЬ


Ось і у Любешові, за повідомленням сайту райдержадміністрації, на прохання студентів університету ІІІ віку, що діє при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), була організована зустріч з поетами Любешівщини. Організатори зустрічі — працівники центральної районної бібліотеки.Звучала поезія про природу, рідний край, про біль Чорнобиля і війни, про любов і життя загалом. Присутні мали змогу насолодитися піснями на вірші Антоніни Кальчик.Свої вірші для присутніх читали Валентина Ланевич, Петро Ярмолюк, Антоніна Кальчик та Михайло Генсьор. Звучала поезія про природу, рідний край, про біль Чорнобиля і війни, про любов і життя загалом. Присутні мали змогу насолодитися піснями на вірші Антоніни Кальчик.
Учасники посиденьок отримали пам’ятні подарунки. В свою чергу, місцеві поети подякували тим, хто прийшов послухати їхню поезію. А Валентина Ланевич завершила зустріч такими рядками:
Я не зову себе поетом —
Пишу, що відчуваю, чим живу.
Та все ж словесним переплетом
Душу чиюсь невабом й зачеплю.